Clear Sky

17°C

Kołobrzeg

31 maja 2023    |    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
31 maja 2023    
    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, zabytki, program, opiekaTrwają prace związane z opracowaniem €œGminnego programu opieki nad zabytkami na lata 2014-2017. Do 31 sierpnia można złożyć uwagi do tego programu.


Głównym odbiorcą programu jest społeczność lokalna, która bezpośrednio powinna odczuć efekty jego wdrażania. Dotyczy to nie tylko właścicieli i użytkowników obszarów i obiektów zabytkowych, ale również wszystkich mieszkańców, gdyż zachowane i należycie pielęgnowane dziedzictwo kulturowe wyróżnia obszar gminy i przesądza o jej atrakcyjności. Program opieki nad zabytkami ma służyć rozwojowi gminy poprzez dążenie do poprawy stanu zachowania zabytków, eksponowania walorów krajobrazu kulturowego, wykorzystania zabytków na potrzeby społeczne, gospodarcze i edukacyjne. Obecnie obowiązujący dokument można znaleźć na stronie zabytki.kolobrzeg.eu.

Prezydent Miasta Kołobrzeg zaprasza do składania uwag i wniosków dotyczących opracowania nowego programu opieki nad zabytkami, które można składać w terminie: do 31 sierpnia 2013 r. na adres k.bilska@um.kolobrzeg.pl. Jednocześnie informujemy, że na początku września odbędzie się publiczna dyskusja dotycząca stanu dziedzictwa kulturowego miasta, złożonych wniosków i uwag, a także ustalenia priorytetów i kierunków działań.

 

informacje kołobrzeg, zabytki, program, opieka

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama