Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, konferencja, kotwicaW czwartek 1 sierpnia o godzinie 12.00 w hotelu Pro-Vita, odbędzie się konferencja KKK Kotwica Kołobrzeg. Nadamy ją na żywo.


Podczas spotkania, nowy sztab trenerski przedstawi zawodników reprezentujących klub oraz koncepcję drużyny i cele sportowe na nadchodzący sezon 2013-2014. Omówiona będzie też aktualna sytuacja spółki oraz plany na przyszłość. W konferencji obok zarządu klubu i sztabu szkoleniowego wezmą też udział przedstawiciele samorządu, a także sponsorzy. Będzie więc to okazja do postawienia pytań dotyczących nie tylko spraw sportowych, ale też organizacyjnych i finansowych. Całość nadamy na żywo na portalu Miastokolobrzeg.pl.

Co ciekawe, w tym samym miejscu niemal rok temu odbyło się podobne spotkanie, emocjonalne, pretensjonalne (dowiedz się więcej: przeczytaj).. Kotwica miała być przejęta za symboliczną złotówkę i przejęta została. I jak na razie, ma się nieźle. Co do reszty, dowiemy się tego jutro.

 

informacje kołobrzeg, konferencja, kotwica

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama