Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, zawody, budzistowoW dniach 24-25 sierpnia w stadninie koni "Michalski" w Budzistowie odbędą się zawody jeździeckie, w tym konkurs skoków przez przeszkody. Wstęp wolny.


Zawody jak co roku przyciągną wielu zawodników z Polski i Niemiec. Nad polskie morze przyjeżdżają całe rodziny, które przy okazji wakacje lubią spędzać w siodle. Kołobrzeg, a także stadnina w Budzistowie daje takie możliwości. Tak zawody wyglądały w ubiegłym roku (zobacz). W tym roku zapowiadają się również udanie. W programie konkurs skoków przez przeszkody, pokaz jazdy w damskim siodle czy pokaz jazdy ujeżdżeniowej. Wstęp do stadniny jest bezpłatny.

Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa ( Fundusz małych Projektów INTERREG IV A Euroregionu Pomerania).

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama