Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

15 czerwca 2024    |    Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit
15 czerwca 2024    
    Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Centrum Rozrywki Rodzinnej to niezwykłe miejsce, gdzie dzieci mogą bawić się na 13 "dmuchańcach" oraz przejechać się "kolejką gąsienicą" (tekst sponsorowany).


Park mieści się w Porcie Jachtowym co dodatkowo stwarza niepowtarzalny klimat zabawy. Urządzenia są ustawione na sztucznej plaży, a teren ogrodzony i dozorowany przez co zabawa jest całkowicie bezpieczna. Główną atrakcją Parku jest bez wątpienia ogromna "Zjeżdżalnia Gigant" - zjazd z 11 metrów wysokości – ale nie jest to koniec atrakcji. Dzieciaki mogą się wspinać na 7 metrową "Górę-wulkan", wejść do brzucha ogromnego "Krokodyla" czy spróbować ujeździć osiołka na dzikim "Rodeo". Oprócz tego w Parku znajdują się urządzenia do rywalizacji, tory przeszkód i liczne zjeżdżalnie. Na rodziców i opiekunów czeka pyszna kawa oraz drobne przekąski. Park ma również własny bezpłatny parking dla gości oraz toalety. Oszczędni powinni również zaglądać na portal społecznościowy Facebook gdzie organizowane są konkursy i promocje. Jedno jest pewne, nuda nie grozi tym, którzy odwiedzą Centrum Rozrywki Rodzinnej.

Ceny biletów:
30 min - 13 zł
60 min - 20 zł
180 min - 50 zł
bilet całodniowy - 90 zł - upoważnia do wielokrotnego wejścia i wyjścia

Dla grup zorganizowanych powyżej 15 osób czeka specjalna oferta cenowa.
Ceny dotyczą zabawy na wszystkich urządzeniach
Zabawa odbywa się tzw. "system basenowym". Płacimy za czas spędzony w parku, a nie za poszczególne urządzenia. Przekroczenie limitu czasu wiąże się z dopłatą 0,35 gr / min.

Centrum Rozrywki Rodzinnej

Kołobrzeg, ul. Warzelnicza (Port Jachtowy)
e mail: rezerwacja@centrumrozrywkirodzinnej.pl
tel.: 508 060 648
www.centrumrozrywkirodzinnej.pl
Facebook - Centrum Rozrywki Rodzinnej Kołobrzeg

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama