Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kołobrzeg 50%18 października rusza kolejna odsłona akcji Kołobrzeg za 50%. Podobnie jak w poprzednich edycjach czekają specjalne oferty w restauracjach czy hotelach.


Mieszkańcy i turyści będą mogli skorzystać ze specjalnych ofert rabatowych na noclegi, gastronomię, zabiegi SPA i atrakcje oferowane przez miasto. „Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą włączyć się do akcji aby zgłaszali swoje oferty do dnia 08.09.2013. Specyfika podmiotów jest dość mocno sprecyzowana ale jeśli np. jakiś sklep odzieżowy będzie chciał w tym czasie zrobić promocję i udzielić rabatów na pewno uda się nam włączyć go do akcji” - zapewnia Filip Korowacki z Agencji Iventor, która koordynuje akcje. Informacje na temat akcji będzie można uzyskać na stronie www.klimatycznykolobrzeg.pl oraz śledzić na portalu społecznościowym Facebook. Obiekty, które włączą się do akcji, podczas weekendu 18-20.10 zostaną oznaczone specjalnym plakatem z symbolem „Kołobrzeg za 50%”. Kampania promocyjna startuje już od 9 września i skierowana będzie na klientów z Polski jak i Niemiec. Zgłoszenia podmiotów jak i zapytania na temat akcji proszę kierować na adres kolobrzegza50@iventor.pl.

informacje kołobrzeg, kołobrzeg 50%

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama