Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

28 maja 2024    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2024    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, radio, kolobrzeg.fm, latoW radiu Kołobrzeg.FM 30 sierpnia od godziny 8.00 pożegnamy lato. Zapraszamy na ciekawe rozmowy, niecodziennych gości, i równie świetną muzykę.

 


W piątek, podobno całkiem ciepły i słoneczny, nasze stanowisko pojawi się przed ratuszem, gdzie na żywo zrealizujemy przedpołudniowy program z wieloma ciekawostkami, historiami, rozmowami, a przede wszystkim doskonałą muzyką na wakacje, tradycyjnie idealnie dobraną przez Artura Semprucha. Chcecie miło spędzić czas? Słuchajcie Kolobrzeg.FM. Mamy też dla was do odebrania wejściówki do Centrum Rozrywki Rodzinnej. Wystarczy, że nas odwiedzicie.

informacje kołobrzeg, radio, kolobrzeg.fm, lato

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama