Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kotwica, drawa drawsko, transmisjaJuż w sobotę (31.08) o godz. 16.00 nadamy na żywo mecz Kotwicy Kołobrzeg z liderem III ligi - Drawą Drawsko Pomorskie. Zapraszamy na transmisję video.


Ostatni mecz przy pustych trybunach w Koszalinie, Kotwica Kołobrzeg przegrała dwoma bramkami. Obecnie kołobrzeska drużyna zajmuje zaledwie 11 miejsce w tabeli, a w sobotę na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka zmierzy się z liderem w tabeli - Drawą Drawsko Pomorskie. Czy coś zmieni się w taktyce Kotwicy? Czy mamy szansę wygrać? Tego dowiemy się już jutro.

informacje kołobrzeg, kotwica, drawa drawsko, transmisja

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama