Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Miejska Energetyka Cieplna informuje o zbliżającym się terminie nadsyłania prac V edycji konkursu pt. „Kołobrzeg  pełen ciepła. Fotografia i film”.


Tak jak w poprzedniej edycji konkurs skierowany jest do młodzieży szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z terenu powiatu kołobrzeskiego. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału młodzież naszego miasta  i powiatu. Prace należy składać do 03.10.2013 r. do siedziby MEC w Kołobrzegu, ul. Kołłątaja 3. Organizator przewiduje nagrody w postaci aparatów fotograficznych (dowiedz się więcej: przeczytaj).

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama