Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Efekty jak po operacji plastycznej, ale osiągane bezinwazyjnie. Ultherap pozwala na lifting i ujędrnienie skóry twarzy już po pierwszym zabiegu (spons.).


Czym jest Ulthera?
Tajemnica metody tkwi w koncentracji energii ultradźwiękowej w wybranych miejscach i na określonej głębokości - dobieranej do każdego przypadku indywidualnie. Urządzenie, którym wykonuje się zabieg, wyposażone jest w ekran USG, dzięki czemu możliwy jest wgląd w tkankę i kontrola postępu liftingu.

Ulthera może mieć rozmaite działanie, w zależności od oczekiwań klientów. Pozwala m.in. na podniesienie powiek i otworzenie spojrzenia, wygładzenie skóry szyi, modelowanie twarzy i poprawę jędrności skóry na policzkach czy podbródku. Wszystkie te elementy sprowadzają się jednak do prostej konkluzji - twarz ma wyglądać młodziej.

Osoba wykonująca zabieg wprowadza pod powierzchniowe warstwy skóry sekwencje strumieni ze skoncentrowaną energią ultradźwięków. Poprzez koagulację, skóra natychmiastowo się obkurcza. Zabieg nie narusza jednak samych tkanek - promienie oddziałują dopiero w punkcie ogniskowej, gdzie spotykają się fale ultradźwiękowe.

To jedna z największych zalet metody - zewnętrzna warstwa skóry pozostaje nietknięta, wszystko odbywa się wewnątrz. Punkty koagulacji termalnej powstałe dzięki miejscowemu zdeponowaniu energii, stymulują organizm do produkcji kolagenu. Stąd, pełen efekt zabiegu widoczny jest dopiero po trzech miesiącach, kiedy ostatecznie poprawi się ujędrnienie i napięcie skóry.

Przeciwwskazania i predyspozycje
To przede wszystkim otwarte rany lub zmiany chorobowe - w tym trądzikowe. Z uwagi na wykorzystanie ultradźwięków, przeciwwskazaniem są także implanty, wszczepione urządzenia elektryczne oraz trwająca terapia przeciwzakrzepowa lub inne dysfunkcje hemostatyczne.

Najlepszymi kandydatami są natomiast osoby o obniżonych brwiach, nadmiarze skóry w obrębie górnej powieki lub policzków, opadającym podbródku oraz zanikającej linii żuchwy. Opadające kąciki ust i oczu, także można podnieść za pomocą zabiegu Ulthera.

Odczucia podczas zabiegu
Lekarz zaczyna spotkanie od oceny skóry twarzy. Za pomocą wizualizacji tkanki podskórnej za pomocą USG specjalista ocenia stan skóry na głębokości 8 mm. Zabieg najlepiej sprawdza się u osób mających już zwiotczałą skórę lub głębokie zmarszczki - efekt będzie najbardziej spektakularny.

Po ustaleniu głębokości, na którą wprowadzone są promienie, lekarz wybiera głowicę o odpowiedniej częstotliwości działania. Skóra pod oczami jest delikatniejsza niż ta na policzkach czy podbródku, dlatego konieczne jest dostosowanie do niej właściwej siły promieni.

Zabieg nie należy do przyjemnych. Z pewnością trudno porównywać go do chirurgicznego liftingu, ale dla spokoju warto na pół godziny przed zabiegiem zażyć środek przeciwbólowy - niedozwolone są jedynie te, o działaniu przeciwzapalnym.
Pierwsze efekty widoczne są od razu po zabiegu. Najważniejsze jednak, że żadna rekonwalescencja nie jest konieczna.

Jako jedyni w Kołobrzegu zapraszamy na zabiegi urządzeniem Ulthera oraz bezpłatne konsultacje z lekarzem medycyny estetycznej.

 

Salon urody BEAUTYZONE
Beata Orłowska

Kołobrzeg, ul. Chopina 16A
Tel. 94 354 79 14
508 294 049

www.beautyzone-kolobrzeg.pl

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama