Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kotwica, meczPo raz pierwszy w tym sezonie piłkarze Kotwicy Kołobrzeg zagrają mecz z włączonym oświetleniem. Nasz przeciwnik to Kaszubia Kościerzyna.


Kaszubia nie ma szczęścia do gry na stadionie w Kołobrzegu. Według danych podanych przez Miejski Klub Piłkarski, piłkarze od 2001 roku rozegrali jako goście w Kołobrzegu 9 spotkań, ale wygrali tylko jedno - w 2010 roku. Jak będzie tym razem? Kotwica ma przewagę nad Kaszubią jednego punktu, ale w tym sezonie nie gramy najlepiej. Czy to się zmieni? Zobaczymy już w sobotę na Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka przy sztucznym oświetleniu o godz. 17.00. Dla tych, którzy nie mogą przybyć na stadion lub są z dala od Kołobrzegu, przed godz. 17.00 rozpoczniemy transmisję na żywo. Zapraszamy na Miastokolobrzeg.pl. Komentuje: Kacper Pajor i nasz gość - Maciej Wachowski.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama