Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 marca 2023    |    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
24 marca 2023    
    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, ornanemtRegionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na niedzielny koncert rosyjskich romansów w wykonaniu trio ORNAMENT. Wstęp na występ wolny.


w składzie: Aleksander Szczupak /śpiew/,  Aleksander Karausz /skrzypce/, Oleg Karausz  /akordeon/. Romans rosyjski nazywany jest opowiedzianą językiem muzyki historią miłości. Można odnaleźć w nim całą gamę uczuć i nastrojów: od tęsknoty, namiętności i miłości przez sentyment i nostalgię, aż po prawdziwy ognień, ekspresję i radość. Wszystkie opowiadają o porywach ludzkich serc i starają się odzwierciedlić część rosyjskiej duszy.

Zespół ORNAMENT sięgnie do bogatej skarbnicy starych romansów rosyjskich, romansów cygańskich, pieśni rosyjskich i cygańskich melodii. Koncert odbędzie się w niedzielę,  13 października o godz. 17.00 w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury. Wstęp wolny.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama