Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 marca 2023    |    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
24 marca 2023    
    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, twierdza, wystawaZapraszamy na wernisaż wystawy pt. „Twierdza Kołobrzeg”, prezentującej historię miasta-twierdzy od późnego średniowiecza po 1945 rok.


Zaprezentowane zostaną zdjęcia, ilustracje i mapy zebrane na 20 historycznych planszach. Będzie możliwość zapoznania się z działaniem zabytkowej broni strzeleckiej. W trakcie spotkania, z krótkim wykładem wystąpi historyk – dr Łukasz Gładysiak. Wernisaż odbędzie się we wtorek 22 października 2013 roku o godz. 11.00 w Gimnazjum nr 2 imienia J. Wybickiego przy ul. ppor. Śliwińskiego 1.


Wystawa zrealizowana została w ramach projektu sfinansowanego przez Urząd Marszałkowski w Szczecinie.


Organizatorzy:
Towarzystwo Opieki nad Zabytkami w Kołobrzegu
Gimnazjum Nr 2 w Kołobrzegu

 

informacje kołobrzeg, twierdza, wystawa

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama