Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, twierdza, wystawaZapraszamy na wernisaż wystawy pt. „Twierdza Kołobrzeg”, prezentującej historię miasta-twierdzy od późnego średniowiecza po 1945 rok.


Zaprezentowane zostaną zdjęcia, ilustracje i mapy zebrane na 20 historycznych planszach. Będzie możliwość zapoznania się z działaniem zabytkowej broni strzeleckiej. W trakcie spotkania, z krótkim wykładem wystąpi historyk – dr Łukasz Gładysiak. Wernisaż odbędzie się we wtorek 22 października 2013 roku o godz. 11.00 w Gimnazjum nr 2 imienia J. Wybickiego przy ul. ppor. Śliwińskiego 1.


Wystawa zrealizowana została w ramach projektu sfinansowanego przez Urząd Marszałkowski w Szczecinie.


Organizatorzy:
Towarzystwo Opieki nad Zabytkami w Kołobrzegu
Gimnazjum Nr 2 w Kołobrzegu

 

informacje kołobrzeg, twierdza, wystawa

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama