Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kotwica, lechiaPrzed nami fascynujący mecz z piłkarzami Lechii II Gdańsk. Zapraszamy już w środę 30 października już przed godz. 17.00 na portal Miastokolobrzeg.pl.


Kotwica zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli i powstaje pytanie, czy po środowym meczy uda jej się awansować do pierwszej trójki. Tu wszystko może się zdarzyć, zwłaszcza, że ostatnio Kotwica odnotowuje same zwycięstwa. Mecz przy sztucznym oświetleniu nadamy na naszym portalu. Można go również obejrzeć na portalu Miastokolobrzeg.tv. Komentuje Kacper Pajor, a retransmisja w HD tylko na Miastokolobrzeg.pl. Zapraszamy.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama