Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, parking, cmentarzJak co roku, 1 listopada przy Cmentarzu Komunalnym znalezienie miejsca do zaparkowania auta będzie graniczyło z cudem. Ale jest dobra wiadomość.


Miejski Zakład Zieleni Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu informuje, że udostępnia bezpłatnie dla osób przyjeżdżających własnymi samochodami na cmentarz w dniu 1 listopada miejsca parkingowe przy siedzibie Spółki przy ulicy VI Dywizji Piechoty 60 (przy schronisku dla zwierząt).

 

informacje kołobrzeg, parking, cmentarz

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama