Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, gałązka, oliwna, urodziny, promocjaJak co roku urodziny w Gałązce Oliwnej są dla nas okazją by razem z Państwem cieszyć się tą chwilą i podziękować za okres spędzony razem! (spons.)


Minęły już bowiem 4 lata odkąd Day Spa „Gałązka Oliwna” rozpoczęła działalność na kołobrzeskim rynku usług kosmetyczno – fryzjerskich. W tym czasie z największą starannością robiliśmy wszystko, by nasi klienci poczuli się u nas wyjątkowo dobrze. Tu w naszym magicznym miejscu w pobliżu kołobrzeskiej starówki odkrywamy przed Państwem to co mamy najcenniejsze: piękno, spokój i harmonię.

Nasz wykwalifikowany personel dokłada wszelkich starań by odpowiednio dobrać kolor włosów i fryzurę, a także profesjonalnie i kompleksowo zadba o skórę twarzy i ciała. W tym roku zostaliśmy wyróżnieni przez firmę L'Oreal tytułem „Salon Expert ”, a jedna z naszych fryzjerek, po ukończeniu cyklu profesjonalnych szkoleń z zakresu koloryzacji w Akademii L'Oreal Professionnel, uzyskała tytuł Eksperta Koloryzacji.

Jesień i zima to idealny moment by zadbać o skórę twarzy. Na tę porę polecamy szczególnie zabieg mezoterapii, radiofrekwencji i zabiegi na bazie kwasów. Przed rozpoczęciem serii zabiegów nasze kosmetyczki indywidualnie przeprowadzą analizę skóry i dobiorą odpowiednią kurację. Taka konsultacja kosmetyczna jest u nas zawsze bezpłatna.

Dziś z dumą możemy o sobie powiedzieć, że dzięki naszym umiejętnościom, a Państwa życzliwości staliśmy się liderem na trudnym i wymagającym rynku usług kosmetyczno -fryzjerskich. Z okazji naszych 4 urodzin mamy dla Państwa niespodziankę: w dniach 5.11 – 12.11.2013 do każdego wykupionego zabiegu dobieramy jeden dodatkowy zabieg gratis.

Zapraszamy i do zobaczenia!

DAY SPA Gałązka Oliwna
ul. Mariacka 12  
www.galazkaoliwna.pl
tel. 94 351 23 82

informacje kołobrzeg, gałązka, oliwna, urodziny, promocja

informacje kołobrzeg, gałązka, oliwna, urodziny, promocja

informacje kołobrzeg, gałązka, oliwna, urodziny, promocja

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama