Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kotwica, meczW sobotę o godz. 17.00 spotykamy się na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka, gdzie Kotwica Kołobrzeg zmierzy się z Pogonią II Szczecin.


Kotwica Kołobrzeg zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli III Ligi Bałtyckiej. Mamy szansę zdobyć trzy punkty, ale to wymaga zaangażowania ze strony naszych zawodników i odrobinę szczęścia. Co tym razem zobaczymy na murawie kołobrzeskiego stadionu? To się okaże już za kilkanaście godzin. Zapraszamy na transmisję meczu na Miastokolobrzeg.pl. Komentować spotkanie będzie Kacper Pajor i Maciej Wachowski.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama