Broken Clouds

-2°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, kotwica, audycja, miastokolobrzeg.tvW środę o godzinie 12.00 w naszej redakcji zaroi się od gości: będą posłowie, prezydent, starosta, opozycja. Tematem spotkania: przyszłość Kotwicy.


Zapewne będzie gorąco. Kotwica Kołobrzeg nie jest już miasta, to prywatna spółka kapitałowa, do której miasto przeniosło publiczny majątek, pozbywając się kłopotu i ciągle zadłużonej spółki. Ale Kotwica bez publicznych pieniędzy grać nie będzie mogła. Prezes Trojanowski powołuje się na zapewnienia samorządowców sprzed niemal 3 lat, że pieniądze na koszykówkę będą. Czy jest to nadal aktualne? Czy spółka zostanie zlikwidowana czy też przy prywatnym wsparciu i miejskich pieniądzach bez finansowej odpowiedzialności Kołobrzeg będzie obecny w ekstraklasie?

Audycję poprowadzi Mariusz Wolański, który do studia zaprosił posła Czesława Hoca i Marka Hoka, prezydenta Janusza Gromka, starostę Tomasza Tamborskiego oraz przedstawiciela opozycji Jacka Kusia. Będzie również prezes spółki KKK Kotwica Kołobrzeg Stanisław Trojanowski. Zapraszamy w środę 26 listopada o godz. 12.00.

 

informacje kołobrzeg, kotwica, audycja, miastokolobrzeg.tv

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama