Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kotwica, audycja, miastokolobrzeg.tvW środę o godzinie 12.00 w naszej redakcji zaroi się od gości: będą posłowie, prezydent, starosta, opozycja. Tematem spotkania: przyszłość Kotwicy.


Zapewne będzie gorąco. Kotwica Kołobrzeg nie jest już miasta, to prywatna spółka kapitałowa, do której miasto przeniosło publiczny majątek, pozbywając się kłopotu i ciągle zadłużonej spółki. Ale Kotwica bez publicznych pieniędzy grać nie będzie mogła. Prezes Trojanowski powołuje się na zapewnienia samorządowców sprzed niemal 3 lat, że pieniądze na koszykówkę będą. Czy jest to nadal aktualne? Czy spółka zostanie zlikwidowana czy też przy prywatnym wsparciu i miejskich pieniądzach bez finansowej odpowiedzialności Kołobrzeg będzie obecny w ekstraklasie?

Audycję poprowadzi Mariusz Wolański, który do studia zaprosił posła Czesława Hoca i Marka Hoka, prezydenta Janusza Gromka, starostę Tomasza Tamborskiego oraz przedstawiciela opozycji Jacka Kusia. Będzie również prezes spółki KKK Kotwica Kołobrzeg Stanisław Trojanowski. Zapraszamy w środę 26 listopada o godz. 12.00.

 

informacje kołobrzeg, kotwica, audycja, miastokolobrzeg.tv

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama