Broken Clouds

-2°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, wystawa, katedraOd 1 grudnia wystawę "Twierdza Kołobrzeg" wszyscy chętni bezpłatnie będą mogli obejrzeć w Bazylice Mariackiej. Dostępne będzie na emporze północnej.


Po kołobrzeskich szkołach przyszła kolej na katedrę. Z wystawą o Twierdzy Kołobrzeg członkowie Towarzystwa Opieki nad Zabytkami byli już w Gimnazjum Nr 2, Szkole Podstawowej Nr 4 i Szkole Podstawowej Nr 3. Tam prowadzili lekcje historyczne, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Teraz wystawa trafiła do bazyliki na galerię, która została zbudowana właśnie w celu wystawienniczym. Tam bezpłatnie można zobaczyć ją chociażby w najbliższą niedzielę.

Wystawa powstała dzięki środkom pochodzącym z Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie.

informacje kołobrzeg, wystawa, katedra

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama