Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Od 5 od 22 grudnia w Porcie Jachtowym (restauracja Sailor Bar) stworzyliśmy „Warsztat Świętego Mikołaja”. Zapraszamy wszystkich chętnych (tekst sponsorowany).


Jest to miejsce pełne świątecznego klimatu gdzie dzieci oraz rodzice mogą spędzić czas na wspólnej zabawie. Chcielibyśmy zaproponować Państwu wspaniałą atrakcję dla dzieci w naszym „Warsztacie”.

Program (czas trwania około 1,5 godziny) obejmuje:
- Warsztaty plastyczne dla dzieci gdzie pod czujnym okiem elfów będą mogły sprawdzić się w ich trudnym rzemiośle wykonując własną ozdobę choinkową czy świąteczną zabawkę. (dzieci zabierają wykonane prace do domu)
- Spalanie złych uczynków. Dzieci mogą napisać na kartkach swoje małe grzeszki i spalić je w specjalnym piecyku
- Spotkanie z Panią Mikołajową, która będzie czytać bajki i opowiadać legendę Świętego Mikołaja
- Spotkanie ze Świętym Mikołajem. Dzieci mogą usiąść mu na kolanach i poprosić o wymarzony prezent pod choinką. Mikołaj rozmawia z dziećmi, zadaje im pytani i prosi o wierszyki a w nagrodę daje słodkie cukierki. Każde dziecko otrzyma zdjęcie ze Świętym Mikołajem (format 10 cm x 15 cm). Zdjęcia drukujemy na miejscu w ciągu 10 min. Istnieje możliwość rozdania przez Mikołaja prezentów dla dzieci.

Koszt wizyty w Warsztacie Świętego Mikołaja to:
Warsztaty - 10 zł / dziecko
Zdjęcie z mikołajem – 10 zł / dziecko
Pakiet Warsztaty + Zdjęcie - 15 zł / dziecko
(rodzice/opiekunowie jeśli mają ochotę pomagają dzieciom bezpłatnie)

Idea naszej akcji
Warsztat będzie miejscem gdzie mieszkańcy Kołobrzegu ale i również odwiedzający nasze miasto turyści będą mogli poczuć świątecznego ducha i sprawić miła niespodziankę swoim dzieciom. Jako Stowarzyszenie „Kreatywni koło brzegu” nie chcemy zarabiać na tym przedsięwzięciu. Głównym celem akcji jest zebranie pieniędzy na szczytny cel charytatywny. Zależy nam na stworzeniu atrakcji dla mieszkańców i zaprezentowaniu się w mieście jako wiarygodny partner do przyszłej współpracy przy różnych projektach promocyjnych.

Naszymi partnerami w akcji są: Zarząd Portu Kołobrzeg, Sailor Bar, Hufiec ZHP Kołobrzeg

Zgłoszenia dla grup (minimum 15 osób)
728 922 226, email: biuro@restauracjasailor.pl

Więcej informacji na
facebook.com/kreatywnikolobrzegu

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama