Broken Clouds

-2°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, wosp, wolontariatPonownie zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowaniu udziałem w wolontariacie XXII Finału WOŚP do odwiedzenia siedziby sztabu.


Zapraszamy „starych” oraz nowych wolontariuszy chcących wesprzeć zbiórkę przeznaczoną na: „zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów”. Sztab tradycyjnie od lat organizuje Internat Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. M. Kopernika w Kołobrzegu, mieszczący się przy ulicy Łopuskiego 37-39 (wejście od ulicy Lotniczej). Termin zgłoszeń upływa w dniu 11 grudnia. Dla celów rejestracji należy przynieść ze sobą dowód tożsamości i znać numer PESEL. Zdjęcie nie jest konieczne - wykonamy je na miejscu. Każdy wolontariusz podpisuje na miejscu zobowiązanie do prawidłowego i rzetelnego rozliczenia zebranej kwoty.

Jeśli wolontariusz ma mniej niż 13 lat powinien do sztabu zgłosić się z opiekunem prawnym (rodzicem), bowiem także i on powinien podpisać wspomniane zobowiązanie. Osoby między 13 a 16 rokiem życia muszą postarać się o opiekuna sprawującego nadzór nad wolontariuszem w trakcie kwesty (nie musi to być rodzic, ale osoba pełnoletnia). I w tym przypadku podpis takiego opiekuna jest wymagany na zobowiązaniu. Osoby powyżej 16 roku życia mogą rozliczać się i kwestować samodzielnie.

Zapraszamy w dniach od poniedziałku do czwartku w godzinach 12.00 do 19.00., w piątek od 11.00 do 15.00.

Arnold Wardak
Szef Sztabu WOŚP w Kołobrzegu

 

informacje kołobrzeg, wosp, wolontariat

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama