Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

6 grudnia Bricomarche przy ul. Jasnej wraz z Fundacją Muszkieterów, rozpoczyna akcję charytatywną. Tym razem pomagamy Mai Kawałko z Czernina.


Pięcioletnia dziewczynka od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Każdy Klient, który kupi reklamówkę za 1pln z logo Fundacji, pomoże w zakupie specjalistycznego wózka inwalidzkiego. Sprzedaż toreb będzie trwała do 31.01.2014 r.Ubiegłoroczna akcja, która zakończyła się sukcesem, pozwoliła Michałowi Teliżewskiemu wyjechać na turnus rehabilitacyjny do Chłop. Dziękujemy za Państwa wsparcie i liczymy na podobne zaangażowanie w tym roku.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama