Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, dymecka, rozmowaPo raz pierwszy od oficjalnego wystąpienia na konwencji SLD, kandydatka na prezydenta Wioletta Dymecka przyjęła zaproszenie do naszego studia.


Wioletta Dymecka, pierwszy w historii kandydat "w spódnicy" na prezydenta miasta, zgodziła się spotkać i odpowiedzieć na nasze pytanie w związku ze swoimi planami w zakresie startu w przyszłorocznych wyborach. Wiemy, że jest kandydatem z szerokim poparciem i ma być osobą, która będzie mieszkańców łączyć, a nie dzielić na tych z legitymacją partyjną i bez, jak to w wielu przypadkach dzieje się w przypadku rządzącej na wielu szczeblach Platformy. Jest jednak wiele pytań, dotyczących zwłaszcza tego, jak to zrobić, jak działać, a przede wszystkim jak zamierza wygrać i czy Kołobrzeg ma szanse na prezydenta kobietę. Te i inne pytania skierujemy do naszego gościa już dziś o 18.05 w programie na żywo na portalu Miastkolobrzeg.pl.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama