Broken Clouds

-2°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Już 21 grudnia Święty Mikołaj odwiedzi lodowisko MOSiR. Nie zabraknie atrakcji. Także po świętach można spędzić czas wystrzałowo na imprezach w MOSiR.


21 grudnia lodowisko odwiedzi Święty Mikołaj w swoich gwiezdnych łyżwach. Dla każdego dziecka przyniesie słodki upominek. Pamiętajcie, żeby ubrać swoje pociechy ciepło ale swobodnie. Bilet wstępu dla jednej osoby to jedyne 6 zł za godzinę, natomiast wypożyczenie łyżew 5 zł. Impreza odbędzie się w godzinach 16.00-18.00. Zapraszamy!

Wszystkie dzieci zachęcamy do spędzenia czasu na sportowo podczas przerwy świąteczno-noworocznej. Zapraszamy do Kompleksu Milenium na lodowisko oraz do Aquaparku! Czeka Was świetna zabawa na łyżwach przy dobrej muzyce oraz szaleństwo w basenie i rynnach wodnych.

A może najpierw lodowisko, a później basen? Teraz za każdą z atrakcji zapłacicie tylko 4,50 zł! Ponadto, całkowicie bezpłatnie weźmiecie udział w zajęciach sportowych oraz konkursach na Hali Milenium! To wszystko czeka na Was w dniach: 23, 24, 27, 30 i 31 grudnia.

Godziny, w których możecie nas odwiedzić:

Lodowisko i basen: 10.00-14.00
Zajęcia na Hali Milenium: 12.00-14.00

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama