Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Rozpoczął się okres grzewczy, a wraz z nim wzrasta zagrożenie zatrucia czadem. Czadu nie czuć ani nie widać. Zabezpiecz się (tekst sponsorowany).


Każdego roku z powodu zatrucia tlenkiem węgla, potocznie zwanego czadem, ginie kilkadziesiąt osób. Bardzo często nie ma to związku z powstaniem pożaru, a wynika jedynie z niewłaściwej eksploatacji budynku i znajdujących się w nim urządzeń i instalacji grzewczych.    

Tlenek węgla jest gazem bezwonnym więc bardzo często o jego podniesionym stężeniu dowiadujemy się zdecydowanie zbyt późno. W walce z tym śmiertelnym zagrożeniem bardzo ważne jest dbanie o prawidłową wentylację pomieszczeń oraz stan techniczny urządzeń grzewczych.

Czasami jednak mimo naszych starań czad może powstać w wyniku np. „cofki” lub awarii urządzenia grzewczego, wtedy naszą szansą mogą być specjalistyczne czujniki czadu które poinformują nas o pojawieniu się cichego zabójcy.

Z myślą o Państwa bezpieczeństwie chcielibyśmy poinformować o wprowadzeniu do sprzedaży całej gamy czujników czadu (CO), gazu oraz dymu. Wszystkie oferowane przez nas czujniki posiadają odpowiednie homologacje a ich ceny zaczynają się już od 20zł.

Świadczymy również usługi w zakresie sieci TV/TVSAT, telewizji przemysłowej CCTV, sieci komputerowych, systemów alarmowych oraz automatyki bram.

Siedziba firmy mieści się w Kołobrzegu przy ul. Jedności Narodowej 27b (vis-à-vis ul. Rolnej – dojazd do energetyki). Placówka otwarta jest w dni powszednie od godziny 9 do 17, natomiast w soboty od godziny 9 do godziny 13. 

Tel. kontaktowe: 94 35 442 52, 505 935 926.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama