Broken Clouds

-2°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, dziennikarstwoPod koniec stycznia odbędzie się w LO im. M. Kopernika III Sesja Dziennikarska. Towarzyszą jej dwa konkursy: dziennikarski i fotograficzny. Zgłoszenia do 10 stycznia.


Sesja dziennikarska to największe dziennikarskie wydarzenie w powiecie tworzone przez młodych ludzi – pasjonatów dziennikarstwa. W nowo rozpoczętym 2014 r. w dniach 23-24 stycznia będzie miała miejsce już III edycja tego przedsięwzięcia. Patronatem honorowym sesję dziennikarską objęli: starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski oraz Uniwersytet Szczeciński.

Sesji Dziennikarskiej towarzyszą dwa konkursy dziennikarskie „To jest temat” – na najlepszy reportaż filmowy oraz na najlepszy fotoreportaż prasowy. Konkursy są skierowane do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. To już ostatnie dni, aby wziąć w nich udział!

Zasady zgłaszania prac konkursowych:
- uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Powiatu Kołobrzeskiego zainteresowani tematyką dziennikarską;
- tematy prac konkursowych powinny dotyczyć aktualnej problematyki społecznej, np. istotnych kwestii dla młodzieży, mieszkańców miasta, miejscowości, lokalnej społeczności i mają przyjąć formę reportażu filmowego bądź fotoreportażu prasowego;
- uczestnicy konkursu mogą zgłosić swoją prace w terminie do 10 stycznia 2014 r. (liczy się data stempla pocztowego);
- materiał należy podpisać godłem – pseudonimem artystycznym;
- pracę należy złożyć osobiście w sekretariacie szkoły lub przesłać na adres organizatorów (z dopiskiem: TO JEST TEMAT! i określeniem szkoły: gimnazjum/szkoła średnia):
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika
ul. Łopuskiego 42-44
78-100 Kołobrzeg

Laureaci konkursów „To jest temat” wezmą udział w warsztatach dziennikarskich, które odbędą się 23 stycznia 2014 r. Na zwycięzców konkursów czekają także atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Rozstrzygnięcie konkursów „To jest temat” odbędzie się 24 stycznia podczas III Sesji Dziennikarskiej w I LO im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu.


Więcej informacji w tym regulamin konkursów można znaleźć na oficjalnym fan page’u wydarzenia: www.facebook.com/sesjadziennikarska

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama