Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, karnawał, balJest kilka takich dni w roku, że nogi same rwą się do tańca i nie sposób zostać w domu. Takim dniem jest 25 stycznia - zobacz koniecznie (tekst sponsorowany).


Tym razem zapraszamy Państwa na Karnawałowy Bal Maskowy do restauracji Skandynawia w Hotelu New Skanpol. Wyśmienite menu w formie szwedzkiego bufetu, OPEN BAR na najpopularniejsze alkohole i niepowtarzalna atmosfera imprezy tanecznej z Darkiem Dąbrowskim (Wokaliza) to nasz przepis na najlepszą i niezapomnianą zabawę do białego rana.

W trakcie balu odbędzie się konkurs na najlepszy kostium i maskę – do wygrania atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy 25 stycznia 2014 – od godziny 20:00.
Cena biletu – 130 zł / os.

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama