Broken Clouds

-2°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, sesja, dziennikarzeW piątek rozpocznie się III Sesja Dziennikarska. Będzie to wyjątkowa okazja do spotkania z dziennikarzami i ciekawymi osobami ze świata mediów.


III Sesja Dziennikarska, realizowana przy wsparciu finansowym Banku Zachodniego WBK w ramach programu „Bank ambitnej młodzieży”, to nie lada gratka dla wszystkich pasjonatów dziennikarstwa. Przyjdź 24 stycznia (piątek) o godz. 9.30 do auli I LO im. M. Kopernika w Kołobrzegu lub oglądaj na żywo na naszym portalu i dowiedz się więcej na temat reportażu filmowego oraz fotoreportażu prasowego. Gośćmi III Sesji Dziennikarskiej będą: Mirosław Salski -€“ wykładowca Uniwersytetu Szczecińskiego na Wydziale Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, Andrzej Szkocki -€“ fotoreporter „Głosu Szczecińskiego” oraz Kinga Burzyńska -€“ dziennikarka i reporterka Dzień Dobry TVN!

WSTĘP WOLNY!

informacje kołobrzeg, sesja, dziennikarze

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama