Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, planeta gsmSklep Planeta GSM na parterze Galerii Hosso zmienia swoją lokalizację. Od 15 lutego, nowa siedziba sklepu to poziom -1 w galerii (tekst sponsorowany).


Planeta GSM świadczy dla Państwa swoje usługi już od 2011 roku, przez cały ten czas zdobywamy doświadczenie oraz systematycznie podnosimy swoje umiejętności co pozwala nam oferować Państwu najwyższą jakość oferowanych usług, fachowe doradztwo oraz terminowość wykonywanych zleceń.

Nasz sklep od początku swojej działalności stawia na jakość, zarówno w asortymencie jak i w obsłudze Klienta, jest to główna cecha, która nas wyróżnia. Telefony komórkowe to nasza pasja, właśnie dlatego wykonywana przez nas praca sprawia nam tyle radości, co wpływa na najwyższą jakość obsługi, rzetelność udzielanych porad oraz na staranność wykonywanych przez nas usług serwisowych. Ponadto ciągle dynamicznie się rozwijamy, o czym może świadczyć stale aktualizowana lista akcesoriów, która jest odwzorowaniem Państwa potrzeb .

Nasza oferta to szeroki wybór telefonów dla każdego, począwszy od najprostszych modeli do topowych smartfonów, wszystkich wiodących producentów. Ponadto oferujemy wszelkiego typu akcesoria do każdego typu telefonu czy tabletu, m.in.: różnego rodzaju etui, karty pamięci, folie zabezpieczające, baterie, zestawy słuchawkowe oraz głośnomówiące, kable USB,  modemy mobilnego internetu, doładowania oraz karty startowe wszystkich polskich operatorów.

Planeta GSM to również prężnie działający serwis, prowadzimy mechaniczne jaki i software'owe naprawy wszystkich modeli telefonów dostępnych na rynku. Usuwamy blokady simlock oraz kody zabezpieczające, wgrywamy menu z wybranym przez Państwa pakietem językowym, debrandujemy telefony z oprogramowaniem operatora. Ponadto wymieniamy wyświetlacze, ekrany dotykowe, głośniczki, złącza ładowania, taśmy lcd, wykonujemy precyzyjne naprawy lutownicze. Nie przetrzymujemy telefonów, naprawiamy lub mówimy, że nie damy rady.

Nasza dewiza to solidność, dbałość o zadowolenie Klienta oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na nasze konto na Facebook'u, gdzie umieszczamy wszelkie informacje dotyczące asortymentu jak i najciekawsze doniesienia ze świata telefonii komórkowej. Zawsze chętnie Państwu doradzimy oraz rozwiążemy wszelkie problemy z Państwa  sprzętem mobilnym.

Przypominamy, zmieniamy lokalizację, od 15 lutego zapraszamy na poziom -1 w Galerii Hosso, po lewej stronie, tuż przed salonem CCC.

www.facebook.com/PlanetaKolobrzeg
www.planetakolobrzeg.pl
kontakt@planetakolobrzeg.pl
tel. 515 704 004

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama