Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Piątkowej nocy jak nigdy wcześniej w klubie Sixto najbardziej szalona zabawa w tym karnawale. Nie może ciebie zabraknąć. Przebierz się!


Muzyka lat 80-tych, disco polo, polski dance - czyli wszystko przy czym każda nóżka zaczyna tupać, a melodia zostaje w pamięci. Bawią się młodzi i urodzeni trochę wcześniej. Zapraszamy bez ograniczeń wszystkich pozytywnie zakręconych na Kicz Party! Gwiazdą Wieczoru będzie duet Braci Figo Fagot! Kto z nas nie zna słynnej Bożenki, która oddała się cyganowi? W ten piątek w takim właśnie klimacie, aby uzyskać maksimum zabawy zachęcamy do przebrania się w stylu "kicz", aby nie tylko melodia a także smak prawdziwej zabawy pozostał  pamięci na dłużej. Bez lansu, bez spiny na pełnym luzie czyli najlepsza zabawa po polsku.

"Kicz Party" Sixto Piątek start 21:00 Szczegóły (kliknij).

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama