Broken Clouds

-2°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, spotkanie, osiedle 3We wtorek 28 stycznia o godz. 18.00 w ZS im. H. Sienkiewicza przy ul. 1-go Maja odbędzie się spotkanie z prezydentem Januszem Gromkiem.


Organizatorem spotkania jest Rada Osiedla Nr 3 „Zamoście” w Kołobrzegu. Obok prezydenta zasiądą naczelnicy wydziałów Urzędu Miasta oraz przedstawiciele Straży Miejskiej. - Jest to cykliczne, coroczne spotkanie prezydenta z mieszkańcami. Oprócz informacji na temat odbywających się i planowanych w przyszłości inwestycji, jest okazja do bezpośredniego kontaktu z prezydentem i przedstawicielami Urzędu Miasta. Mieszkańcy składają wtedy swoje wnioski, przedstawiają swoje problemy, itp. Takie spotkania cieszą się dużą frekwencją, z czego można wysnuć wniosek, że są potrzebne mieszkańcom - mówi Dariusz Zawadzki Przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 3.

Rada Osiedla Nr 3 informuje, że swoje sprawy można zgłaszać elektronicznie na stronie: www.facebook.com/OsiedleNr3Zamoscie

 

informacje kołobrzeg, spotkanie, osiedle 3

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama