Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, spotkanie, osiedle 3We wtorek 28 stycznia o godz. 18.00 w ZS im. H. Sienkiewicza przy ul. 1-go Maja odbędzie się spotkanie z prezydentem Januszem Gromkiem.


Organizatorem spotkania jest Rada Osiedla Nr 3 „Zamoście” w Kołobrzegu. Obok prezydenta zasiądą naczelnicy wydziałów Urzędu Miasta oraz przedstawiciele Straży Miejskiej. - Jest to cykliczne, coroczne spotkanie prezydenta z mieszkańcami. Oprócz informacji na temat odbywających się i planowanych w przyszłości inwestycji, jest okazja do bezpośredniego kontaktu z prezydentem i przedstawicielami Urzędu Miasta. Mieszkańcy składają wtedy swoje wnioski, przedstawiają swoje problemy, itp. Takie spotkania cieszą się dużą frekwencją, z czego można wysnuć wniosek, że są potrzebne mieszkańcom - mówi Dariusz Zawadzki Przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 3.

Rada Osiedla Nr 3 informuje, że swoje sprawy można zgłaszać elektronicznie na stronie: www.facebook.com/OsiedleNr3Zamoscie

 

informacje kołobrzeg, spotkanie, osiedle 3

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama