Broken Clouds

-2°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Stowarzyszenie Użytkowników Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej oraz Ich Rodzin i Przyjaciół FENIKS apeluje o przekazywanie 1 procenta podatku.


Zostań darczyńcą przekaż 1% podatku w zeznaniu rocznym na rzecz Stowarzyszenia Użytkowników Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej oraz Ich Rodzin i Przyjaciół "Feniks" w Kołobrzegu. Stowarzyszenie jest w trakcje remontu dworku w Trzyniku, gdzie planujemy utworzenie Ośrodka Integracji Społecznej i Spółdzielni Socjalnej. Naszą ambicją jest, by ośrodek w Trzyniku stał się modelowym przykładem psychiatrii środowiskowej, w którym będą się przenikać światy ludzi zdrowych i chorych, tutejszych i przybyszów.

KRS  0000108407
Konto: Bank Millenium S.A. o/Kołobrzeg
60116022020000000061748469


Zapraszamy do skorzystania z DARMOWEGO PROGRAMU do rozliczenia
PIT za rok 2013  na naszej stronie
www.feniks.kołobrzeg.pl

Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszych działań.
Zarząd i Członkowie Stowarzyszenia "Feniks"

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama