Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, zieleniewo, tragediaCiało 43-latka znalazła w domu jednorodzinnym jego córka. Na miejscu pojawili się już policjanci, którzy wyjaśniają szczegóły śmierci człowieka.


Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna się powiesił. Jak mówi sierżant sztabowy Tomasz Kwaśnik, oficer prasowy komendanta powiatowego policji, prokurator odstąpił od czynności śledczych. Wszystko wskazuje na to, że śmierć nastąpiła bez udziału osób trzecich - dom był zamknięty od środka.

informacje kołobrzeg, zieleniewo, tragedia

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama