Broken Clouds

-2°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, mops, jesteśmy aktywniMiejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu zaprasza do udziału w siódmej i ostatniej edycji projektu "Jesteśmy aktywni". Sprawdź szczegóły.


CEL GŁÓWNY PROJEKTU:
Aktywizacja osób z terenu miasta Kołobrzeg w wieku aktywności zawodowej mająca na celu przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu oraz powrót lub wejście na rynek pracy.

W TYM ROKU PLANOWANE SĄ NASTĘPUJĄCE DZIAŁANIA:
1. Aktywna integracja:
- szkolenia, w tym szkolenia zawodowe
- nabywanie praktycznych umiejętności pracowniczych poprzez wolontariat (szczególnie dla osób w wieku 15 - 30 lat)
- nabywanie praktycznych umiejętności pracowniczych poprzez staż u pracodawcy (szczególnie dla osób                    w wieku 15 - 30 lat)
- treningi kompetencji i umiejętności społecznych i społeczno-zawodowych poradnictwo i wsparcie indywidualne w różnym zakresie
2. Praca socjalna
3. Wsparcie dochodowe
4. Działania o charakterze środowiskowym


W CELU ZGŁOSZENIA SWOJEJ KANDYDATURY PROSIMY O KONTAKT Z PRACOWNIKIEM SOCJALNYM W MOPS KOŁOBRZEG I WYPEŁNIENIA FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO DO UDZIAŁU W PROJEKCIE W TERMINIE DO DNIA 07 LUTEGO 2014 r.

REKRUTACJA ZAKOŃCZY SIĘ 28 LUTEGO 2014r.

Wszystkie informacje dotyczące projektu „Jesteśmy aktywni” otrzymać można w biurze projektu:
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu, ul. Okopowa 15                                              
I piętro, pokój 103 i 128
tel.  94 35 52 319, 94 35 52 331

Partnerski projekt systemowy "Jesteśmy aktywni" realizowany przez MOPS w Kołobrzegu na podstawie umowy ramowej nr UDA-POKL.07.01.02-32-006/08-00 z dnia 07.05.2008 r. w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 - 2013 Priorytet VII Promocja integracji społecznej Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama