Broken Clouds

-2°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, ukraina, pomocStowarzyszenie Ekologiczny Kołobrzeg włączyło się w akcję zbierania darów dla manifestujących w Kijowie na Ukrainie. Pomóc może każdy, ale tylko do 1 lutego.


- Nawiązaliśmy kontakt ze Związkiem Ukraińców w Polsce z Włodzimierzem Kaczorem, który udzielił nam informacji, jakich darów oczekują manifestanci na Majdanie - mówi Krzysztof Plewko, prezes ekologicznego Kołobrzegu. Na Majdanie potrzebują zasadniczo ciepłych ubrań, koców, śpiworów, butów, środków opatrunkowych,  żywności (produktów z długim terminem przydatności do spożycia, jak mąka, cukier, konserwy, kawa, herbata itp.)

Zbiórka będzie prowadzona do soboty 1 lutego do godz. 14.00. Dary można dostarczać codziennie pod adres: ul. Jedności Narodowej 57 (Hansa Hotel) i  ul. Grzybowska - do sklepu El-Ins-Bud przy sklepie Sano. W piątek 31 stycznia od godz 9.00 do 15.30 dodatkowo będzie czynny punkt przy ul. Armii Krajowej 8.

Telefon kontaktowy  603-174-480.

 

informacje kołobrzeg, ukraina, pomoc

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama