Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 września 2023    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2023    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W najbliższą sobotę czeka nas Ostatkowa Noc Karnawałowa.  Zapraszamy na tłuste pączki, a z konsoli płynąc będą tłuste kawałki. Tak zakończymy karnawał.


Dla odważnych konkurs na przebranie - maskę karnawałową do wygrania zaproszenie o wartości 100 zł na imprezę PROJEKT UNDERGROUND (no limit).

8 marca rządzą Panie! W czasie Lady’snight w Disco Underground – wino musujące  bez ograniczeń dla każdej Pani. DJ PABLO grać będzie największe hity i przeboje.  Podczas imprezy loteria z atrakcyjnymi nagrodami ze strefy  Wellness

15 marca debiutuje Fluo party – dym na parkiecie, lasery, ultrafiolet i fluorescencyjne gadżety to wszystko  zmiksujemy z doskonała muzyką i impreza gotowa.

Projekt UNDERGROUND (NO LIMIT) – 22 marca -  to nowość w naszej ofercie.  W cenie macie  rezerwacje stolika, bilet wstępu i open bar na wódkę Maximus, piwo żywiec, soki owocowe i napoje coca -cola. 

29 marca zapraszamy na Jackson Time - imprezę na której przypomnimy wam największe hity Króla Popu  Michela Jacksona . Kto z nas nie oszalał na punkcie Thrillera, Billie Jean czy Black or White. W trakcie imprezy konkurs na słynny Moonwalk. Masz czarno-białe lakierki? Odbierz prezent w barze!

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama