Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 września 2023    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2023    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, gałązka oliwnaSpecjalnie z myślą o Was drogie Panie, jak co roku Gałązka Oliwna wydłuża Dzień Kobiet o cały tydzień, od 3 do 8 marca (tekst sponsorowany).


Dla nas Dzień Kobiet jest ważnym świętem. Nasze DAY SPA powstało z myślą o tym, by kobiety mogły choć na chwilę zapomnieć o codzienności, wypocząć i zadbać o swoją urodę. Specjalnie z myślą o Was drogie Panie, jak co roku wydłużamy Dzień Kobiet o cały tydzień od 3 do 8 marca.

Przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych zabiegów. Znajdują się wśród nich:
− zabiegi złuszczające z użyciem kwasów
− zabiegi wyszczuplająco-antycellulitowe: szczególnie polecamy zabieg radiofrekwencji i masaż bańką chińską
− zabiegi odmładzające min. mezoterapię bezigłowa i melenin lift.

Miło nam także poinformować, że od 1.03.2014 Gałązka Oliwna jest salonem partnerskim Akademii Berendowicz & Kublin. Akademia Berendowicz & Kublin jest jedną z największych i najbardziej cenionych salonów – akademii w Polsce. Dzięki temu nasza ekipa fryzjerska ma dostęp do najnowszych światowych trendów i szkoleń na najwyższym poziomie.

W tym „kobiecym tygodniu'' Gałązka Oliwna ma jak co roku dla naszych drogich klientek prezent. Do każdego zabiegu kosmetycznego, fryzjerskiego lub SPA, drugi zabieg dobieramy gratis.

P.S. Panom przypominamy, że najlepszym upominkiem dla Pań na każdą okazję jest bon upominkowy Gałązki Oliwnej.


Zapraszamy serdecznie!

Gałązka Oliwna
ul. Mariacka 12 (za Bryzą)
tel. 94 35 123 82
www.galazkaoliwna.pl

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama