Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, kołobrzeg maraton4 maja odbędzie się druga edycja Kołobrzeg Maraton organizowana przez Stowarzyszenie Kołobrzeg Morzem Sportów. Przyciągnie ponad 400 osób.


Do imprezy pozostało jeszcze dwa miesiące, ale sztab maratonu pod nazwą Kołobrzeg Maraton Team pracuje pełną parą. W sztabie działają sami kołobrzescy maratończycy, zapaleńcy zdrowego i aktywnego trybu życia, m. in. Zbigniew Malinowski, dyrektor maratonu - Przemysław Kiełkowski, Wojtek Furmanek i Claudia Rubanowicz. Już na chwilę obecną został pobity rekord uczestników pierwszej edycji imprezy. Trasa maratonu jest bardzo krajobrazowa, biegnie przez strefę uzdrowiskową Kołobrzegu, następnie przez Ekopark, Sianożęty, Ustronie Morskie do Gąsek i powrót do Kołobrzegu. Start i meta położona będzie przy Hotelu Pro-Vita.

- Również w tym miejscu powstanie "miasteczko maratończyka", a w nim szereg atrakcji dla biegaczy, m.in. masaże, badanie ciśnienia krwi, punkty sprzedaży ubioru sportowego i degustacje produktów regionalnych zupy łososiowej, ryb wędzonych i innych lokalnych przysmaków. Każdy zawodnik , który weźmie udział w biegu, otrzyma medal, koszulkę techniczną i niespodziankę od organizatorów. Również w tym dniu odbędzie się pierwszy raz w Kołobrzegu  impreza dla młodych maratończyków pt. Mini Maraton For Kids - 420 m. Cała kołobrzeska majówka będzie bardzo atrakcyjna dla wczasowiczów i mieszkańców Kołobrzegu, Fundacja Polskie Centrum SPA również ma kilka ciekawych niespodzianek sportowo-turystycznych w Kołobrzegu - podsumowuje Przemysław Kiełkowski - dyrektor Kołobrzeg Maraton.

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama