Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

9 czerwca 2023    |    Imieniny: Anna, Pelagia, Felicjan
9 czerwca 2023    
    Imieniny: Anna, Pelagia, Felicjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, policja,pomocAby podziękować policjantowi za szczególne zaangażowanie na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej, wystarczy zgłosić go do konkursu "Policjant , który mi pomógł".


Trwa VII edycja konkursu, którego głównym celem jest przede wszystkim wyróżnienie funkcjonariuszy Policji, którzy w wyjątkowo profesjonalny sposób i z dużym zaangażowaniem pomagają tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji związanej z przemocą domową. Aby podziękować  policjantowi  za szczególne zaangażowanie na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej wystarczy zgłosić go do konkursu "Policjant, który mi pomógł". 

Konkurs organizowany jest po raz kolejny przez Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia "Niebieska Linia" i ma on zasięg ogólnopolski. W dotychczasowych sześciu edycjach wyróżnionych zostało łącznie 30 funkcjonariuszy reprezentujących zarówno służbę prewencją , jak i kryminalną  na terenie całej Polski. Zgłoszenia w ramach obecnej edycji  przyjmowane będą do 31 maja 2014 r.

Kandydatów mogą zgłaszać osoby indywidualne, organizacje i instytucje ( oprócz Policji). Jak co roku Kapituła ( czyli pracownicy Pogotowia "Niebieska Linia", laureaci dwóch ostatnich edycji oraz przedstawiciel Biura Prewencji KGP) na  podstawie zgłoszeń nadesłanych przez osoby pokrzywdzone przemocą  lub innych tzw. "pomagaczy" wyłonią 5 kolejnych  finalistów. Uroczyste wręczenie nagród laureatom odbędzie się 26 lipca 2014 r. podczas Centralnych Obchodów Święta Policji w Warszawie. Przypominamy, że procedura zgłaszania funkcjonariuszy policji do konkursu odbywa się w cyklu całorocznym, co oznacza, że wszystkie zgłoszenia nadesłane  po 31 maja 2014r. przechodzą do kolejnej edycji. Wszystkie informacje na temat  regulaminu konkursu dostępne są na stronie www.policjant.niebieskalinia.pl.

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama