Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, pracowania,suknie,ślubneNajwiększa w Kołobrzegu Pracownia Sukien Ślubnych "Renii" zaprasza do swojej siedziby przy ul. Budowlanej 20/2. Najlepsza oferta w mieście (tekst sponsorowany).


Firma istniejąca od kilku lat na kołobrzeskim rynku proponuje Państwu wykonanie niepowtarzalnej sukni, doskonale skrojonej i dopasowanej, uszytej według indywidualnie opracowanego projektu. Są otwarci na wszelkie pomysły, służą fachowym doradztwem oraz szeroką gamą tkanin, aplikacji, haftów sprowadzonych na zamówienie od najlepszych producentów. Dzięki temu suknie każdy zapamięta jako coś wyjątkowego, eleganckiego i niebanalnego, a Panna Młoda dzięki specjalnie uszytej przez nas sukni będzie czuła się pięknie i komfortowo. W ofercie znajdziecie Państwo również szeroką gamę dodatków takich jak buty, stroiki, welony, bolerka. Bywa, że projekty sukien ślubnych oparte są na podpowiedziach klientek. Są to wyzwania dla salonu, których realizacja daje zawsze niemałą satysfakcję.
KOMUNIA ŚWIĘTA
Dla dzieci jak i dla rodziców jest to jeden z najważniejszych dni i przygotowań. Pracownia zajmuje się również szyciem alb i sukienek komunijnych dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych. Można również dobrać wszelkie potrzebne dodatki, takie jak: wianki, torebki, rękawiczki, pelerynki. Piękne sukienki komunijne dla dziewczynek wykonane są bardzo starannie i z najlepszych materiałów, aby dziecko miało poczucie wygody i komfortu.

PROPONUJEMY PROMOCYJNE CENY:
Alby komunijne - 95 zł
Sukienko - alby - 160 zł
Wianki – od 38 zł
Torebeczki - od 15 zł
Obuwie komunijne – od 60 zł
Bolerka / Pelerynki – od 45 zł

Serdecznie zapraszamy:
Poniedziałek-Piątek: 8-17
Sobota: 9-13
tel. 605 153 998
ul. Budowlana 20/2
78-100 Kołobrzeg

e-mail: pracownia@renii-slubne.pl
www.renii-slubne.pl
www.facebook.com/SalonRenii

 

informacje kołobrzeg, pracowania,suknie,ślubne

informacje kołobrzeg, pracowania,suknie,ślubne

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama