Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kotwica,meczW rozpoczynającej się rundzie wiosennej III ligi, Kotwica Kołobrzeg rozegra spotkanie z Chemikiem Police. Nadamy je na żywo na Miastokolobrzeg.pl.


Transmisję rozpoczniemy chwilę przed godziną 13.00 w sobotę 15 marca ze stadionu w Policach. Warto pojawić się na naszym portalu chwilę wcześniej. Tak jak już informowaliśmy podczas innych wydarzeń sportowych, wykorzystywane przez nas łącze na ograniczone możliwości i jest w stanie obsłużyć jednorazowo 1000 widzów. W niedzielę 16 marca nadamy retransmisję spotkania.

 

informacje kołobrzeg, kotwica,mecz

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama