Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

3 czerwca 2023    |    Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara
3 czerwca 2023    
    Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Planujesz wyjazd na majówkę? W tym roku weekend majowy idealnie nadaje się na dalsze podróże. Szczególnie na atrakcyjne ceny! (tekst sponsorowany)


Biuro Podróży PLANIK TRAVEL jest dynamicznie rozwijającą się firmą. Specjalizujemy się głównie w organizacji imprez turystycznych w Chorwacji. Poza tym oferujemy wiele atrakcyjnych propozycji wyjazdów wakacyjnych we wszystkich kierunkach Świata: Hiszpania, Gruzja, Czarnogóra, Włochy, Grecja. Nasze czternastoletnie doświadczenie, bieżący kontakt z ofertą oraz  zmieniającymi się oczekiwaniami turystów stanowi o wysokim poziomie świadczonych usług.

W Naszej ofercie znajdą Państwo wyjazdy autokarowe, samolotowe i z dojazdem własnym, wycieczki objazdowe, pielgrzymki, obozy, rejsy wyjazdy dla seniora, studentów, kolonie i obozy. Jako organizator wczasów i wycieczek specjalizujemy się również w organizowaniu wycieczek na zamówienie dla firm i szkół w kraju i za granicą w atrakcyjnych cenach. Dołożymy wszelkich starań aby zapewnić  Państwu niezapomniane i pełne wrażeń wakacje.

W nadchodzącym sezonie polecamy programy łączące w sobie zarówno wypoczynek jak i zwiedzanie. Turnusy od czerwca do września. Wyjazdy z Kołobrzegu.

Najlepsze oferty i ceny na rynku turystycznym:
- 7 noclegów z wyżywieniem w Chorwacji ze zwiedzaniem w CENIE od: 1490 zł/os
- 7 noclegów z wyżywieniem w Hiszpanii ze zwiedzaniem w CENIE od: 1790 zł/os
- Zapewniamy bardzo dobrą obsługę przewodnika, autokary klasy LUX z DVD, barkiem i toaletą, dobry standard zakwaterowania i wyżywienia.

Zapraszamy do biura róg Mariackiej i Narutowicza

Planik Travel
ul. Mariacka 24 A
78-100 Kołobrzeg
tel. 94 352 44 12
www.planik-travel.pl
biuro@planik-travel.pl

Polub nas na Facebook:    
https://www.facebook.com/pages/Biuro-Podr%C3%B3%C5%BCy-Planik-Travel/500338290058051

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama