Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, lodyZgodnie z oświadczeniem Parlamentu Europejskiego, Europejski Dzień Lodów Rzemieślniczych obchodzony jest na całym kontynencie 24 marca (tekst sponsorowany).Do udziału w tym wydarzeniu organizatorzy zapraszają wszystkich rzemieślniczych producentów i sprzedawców lodów w Polsce, którym proponują, by w dniach 21-24 marca w swoich lokalach prowadzili promocyjną sprzedaż jednego, wybranego lodowego smaku. Przyjęto, że w 2014 roku będą to lody stracciatella. Smak ten został wybrany ku pamięci Henry Panattoni, któremu to właśnie przypisywane jest autorstwo smaku. Wymyślony w 1953 roku, ponad sześćdziesiąt lat później nadal jest jednym z najbardziej popularnych smaków na całym świecie.

W naszym mieście producentem lodów rzemieślniczych jest firma Magnum. Serce lodowego raju mieści się w  Ice Magnum Caffe przy ul. Rodziewiczówny 13 a. Od jedenastu lat, ludzie z pasją tworzą tam wyjątkowe lody oparte wyłącznie na mleku i śmietanie kremówce, które zaskakują swoim wyjątkowym smakiem, jak również pomysłami w wyszukiwaniu coraz to nowych smaków. To właśnie tam w dniach 21-24 marca można będzie wziąć udział w promocji lodów straciatella. Lody firmy Magnum można będzie również posmakować w Kołobrzeskich hotelach, i kawiarniach między innymi:

Kawiarnia ELEVEN w Hotelu ARKA MEDICAL SPA ul. Sułkowskiego11

Kawiarnia Mesko ul. Fryderyka Chopina 15a.

Zapraszamy


Facebook:
https://www.facebook.com/RestauracjaMagnum?fref=ts

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama