Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, dom,budowaZ Firmą Danwood inwestor może zrealizować swoje marzenie o domu w trzech prostych krokach. Wybierasz dom, wykończenie wnętrz i wprowadzasz się (tekst spons.).Po pierwsze wystarczy wybrać jeden z wielu proponowanych projektów domów, po drugie wskazać projekt wnętrz, które przypadły nam do gustu i po trzecie… szykować się do przeprowadzki.

Danwood proponuje inwestorom stałą opiekę od momentu podjęcia decyzji o budowie domu do przeprowadzki. Zapewnia jedną, sprawdzoną ekipę budowlaną i remontową oraz dba o wszystkie formalności, zgody i pozwolenia, które do tej pory zajmowały klientom wiele czasu i nerwów.

Firma przygotowała wiele gotowych projektów domów opracowanych przez różnych architektów oraz ciekawe i różnorodne aranżacje wnętrz, a inwestor może bezpłatnie wybrać te, które będą najlepiej dopasowane do potrzeb i gustu jego rodziny. Projektanci Danwood chętnie służą radą podczas wybierania rodzaju wykończenia domu. Bez dodatkowych kosztów, można sprawnie dokonywać zmian w projekcie, dzięki czemu każdy projekt ma indywidualny charakter.

Domy Danwood są domami w najwyższym standardzie energooszczędnym, co ma istotne znaczenie przy późniejszych kosztach utrzymania. Posiadają doskonałe właściwości termoizolacyjne. Solidna drewniana konstrukcja szkieletowa wypełniona jest wełną mineralną, która sprawia, że ciepło pozostaje we wnętrzu domu.

Domy Danwood są znane w całej Europie. Firma wybudowała już ponad 4500 domów. Do wielu zalet domów Firmy Danwood można dodać przejrzystość ceny, ustalonej już na etapie planowania oraz ich krótki czas realizacji. Po około 8–12 tygodniach od rozpoczęcia budowy, rodzina może  wprowadzić się do własnego domu wykończonego „pod klucz”. Firma zapewnia 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu oraz sprawdzoną lat technologię budowy domów gotowych.

Więcej informacji: http://www.danwood.pl/

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama