Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, rower,policja,zabezpieczenieRower to fajna rzecz. Pozwala się zrelaksować, bez stania w korkach dojechać w wybrane miejsce. Niestety, to także przedmiot zainteresowania złodziei.


W powiecie kołobrzeskim bardzo prężnie rozwija się sieć ścieżek rowerowych. Wielu mieszkańców coraz częściej zamienia samochód na rower. W nowo budowanych blokach mieszkalnych deweloperzy przeznaczają pomieszczenia w piwnicach na tzw. przechowalnie rowerów. Niestety, wielu lokatorów wychodzi z założenia, że mieszkając na osiedlach chronionych nic nie stoi na przeszkodzie, aby trzymać rower na klatce schodowej. Podobnie wiele osób myśli, że jeżeli wejdzie tylko na chwilę do sklepu czy do domu, to może zostawić rower bez zabezpieczenia. Prawda jest taka, że bardzo wiele kradzieży ma miejsce właśnie w takich przypadkach. W związku z powyższym Policja przypomina o konieczności zabezpieczania roweru specjalnym zapięciem przy stojaku dla rowerów, jak również apeluje o niepozostawianie rowerów na klatkach schodowych w blokach mieszkalnych. Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu od dnia 10 kwietnia 2014 w każdy czwartek pomiędzy godziną 10 a 18 zaprasza wszystkich zainteresowanych do znakowania rowerów i innych przedmiotów wartościowych w ramach programu Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie „Świadomi i Bezpieczni”.

 

informacje kołobrzeg, rower,policja,zabezpieczenie

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama