Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

5 czerwca 2023    |    Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
5 czerwca 2023    
    Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, drawa,kotwicaW sobotę 29 marca Kotwica Kołobrzeg zmierzy się z Drawą Drawsko Pomorskie. To kolejna kolejka wiosennej rundy III Ligi Bałtyckiej. Mecz nadamy na żywo.


Po rozegraniu wszystkich spotkań, Kotwica zajmuje 3 miejsce w tabeli i dalej gra o awans do II ligi. Drawa zajmuje 5 miejsce w tabeli i jest przeciwnikiem, z którym trzeba się liczyć. Jednak po ostatnim zwycięstwie z Gwardią Koszalin kibice liczą, że Kotwica na meczu wyjazdowym poradzi sobie z gospodarzami tego spotkania. Mecz nadamy na żywo na portalu Miastokolobrzeg.pl o godz. 14.00.

informacje kołobrzeg, drawa,kotwica

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama