Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, ekonom,szkolenieZakończył się I etap szkolenia w ramach projektu "Gotuj Lokalnie", który jest realizowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej w Warszawie.


Formuła I etapu obejmowała szkolenie dla nauczycieli, którzy podczas dwóch dni zmagań, mieli okazję doskonalić swoja sztukę gotowania pod okiem profesjonalnych szefów kuchni z Akademii Kulinarnej Marcina Budynka. Szkolenie, które odbyło się podczas Tarów EuroGastro, zakończyło się I Ogólnopolskim Konkursem Kulinarnym.

Nauczyciele w dwuosobowych zespołach przygotowywali dania główne, w których łączyli regionalne produkty z woj. podlaskiego, takie jak ser koryciński z tradycyjną polską wieprzowiną - a wszystko w nowoczesnym wydaniu. Kulinarne zmagania uczestników oceniali jurorzy: Robert Sowa - szef kuchni i doświadczony restaurator, Jerzy Pasikowski - prezes Fundacji Klub Szefów Kuchni oraz Joseph Seeletso - szef kuchni i juror Top Chefa. Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. E. Gierczak reprezentowała nauczycielka Agnieszka Raducha.

Kolejnym krokiem będą warsztaty praktyczno-teoretyczne dla uczniów. Ostatnim etapem będzie ogólnopolski konkurs kulinarny na danie główne wykorzystujące produkty regionalne, w którym uczniowie powalczą o pięciodniowy kurs w Akademii Kulinarnej Marcina Budynka.

informacje kołobrzeg, ekonom,szkolenie

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama