Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, sex,warsztaty7 kwietnia w świetlicy „Na Ogrodach” (ul. Czarnieckiego 5f)  rusza drugi cykl warsztatów z edukacji seksualnej. Warto się zapisać. Liczba miejsc ograniczona.


Zajęcia skierowane są do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Podczas zajęć poruszane zostaną tematy związane nie tylko z seksualnością człowieka, ale i komunikacją, asertywnością, profilaktyką, odpowiedzialnością, przemocą oraz dyskryminacją. Młodzież znajdzie tu rzetelną wiedzę i pozna odpowiedzi na dręczące ją pytania. Uczestnictwo w zajęciach będzie możliwe tylko za zgodą rodziców bądź opiekunów. Liczba miejsc jest ograniczona.

Warsztaty prowadzą wykształcone edukatorki seksualne: Zuzanna Stępień oraz Katarzyna Zieniuk-Romanowska. Więcej informacji pod adresem e-mail: sex.edukacja@gmail.com.

Zajęcia są współfinansowane ze środków finansowych Gminy Miasto Kołobrzeg w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w roku 2014.

facebook: https://www.facebook.com/pages/Edukacja-Seksualna/538229939550108

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama