Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, tomma,badaniaW sobotę 26 kwietnia Pracownia Diagnostyki Obrazowej TOMMA  w Kołobrzegu zaprasza kobiety na profilaktyczne badania piersi: USG oraz mammografię.


Badania będą wykonywane w promocyjnych cenach. Każda kobieta, która w tym dniu będzie chciała skorzystać z badań USG zapłaci za nie 45 zł, za mammografię 50 zł -w cenie badania opis.   Dodatkowo dla każdej z Pań bezpłatny bon na badanie poziomu cukru i cholesterolu. USG piersi jest jednym z najważniejszych badań profilaktycznych, które wykrywa zmiany łagodne i nowotworowe. Jest badaniem bezpiecznym i nieinwazyjnym; zalecane kobietom poniżej 40 roku życia.

Badanie mammograficzne nie wymaga specjalnego przygotowania. W dniu badania nie należy stosować  dezodorantów, mleczka do ciała, pudru oraz perfum w okolicach pach, ponieważ środki te mogą spowodować zmiany obrazu mammografii. Badanie najlepiej wykonywać w pierwszej fazie cyklu.

Pracownia mieści w nowym Centrum Medycznym Inter Medical przy ul. Łopuskiego 52. Wyposażona jest w najwyżej jakości, nowoczesny sprzęt specjalistyczny, który gwarantuje wysoką jakość badań. Oprócz mammografu i USG oferujemy badania rezonansem magnetycznym, tomografem komputerowym oraz RTG.

Zapisy pod numerem telefonu 94 713 62 43 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00, w soboty 9.00-15.00.

 


ul. Łopuskiego 52, Kołobrzeg
tel. 94 713 62 43
www.nzoz-tomma.com.plFot. Dariusz Swosiński

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama