Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

9 i 10 kwietnia o godz. 10.30 na Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka odbędą się mecze w kategorii U-10 i U-12. Wystąpi 1000 zawodników i zawodniczek.


Tegoroczna XIV edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” okazała się rekordową na przestrzeni ostatnich lat. Zgłoszonych zostało bowiem ponad 200 000 dzieci z całej Polski. Po emocjonujących i pełnych zaciętej rywalizacji finałach powiatowych czas na kolejny etap na drodze po Puchar Tymbarku. Podczas rozpoczynających się 26 marca i trwających do 12 kwietnia finałów wojewódzkich zobaczymy w akcji piłkarskie talenty w poszczególnych regionach Polski.

Finał województwa zachodniopomorskiego w kategorii chłopców i dziewcząt odbędzie się 9 kwietnia godz.10.30 /kat. U-10/ oraz 10 kwietnia 2014 godz.10.30 /kat.U-12/ na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu.

Podczas turnieju wystąpi prawie tysiąc zawodniczek i zawodników z województwa zachodniopomorskiego. Miasto Kołobrzeg będę reprezentować młodzi piłkarze ze Szkół Podstawowych nr 3 , nr 4 , nr 8. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich sympatyków piłki nożnej do kibicowania zawodnikom ze swoich miejscowości.

Podczas rywalizacji zostaną wyłonione najlepsze zespoły chłopców i dziewcząt z poszczególnych województw, które wezmą udział w Wielkim Finale 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Szczegółowe informacje o Turnieju znajdują się na stronach: www.zpodworkanastadion.pl oraz www.pzpn.pl.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama