Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Od 19 marca do 8 kwietnia trwała w Bricomarche w Kołobrzegu pierwsza edycja  konkursu na najciekawsze hasło, promujące jazdę na rowerze (tekst sponsorowany).


Było sporo kuponów konkursowych, jednak bezkonkurencyjna okazała się pani Halina z Kołobrzegu, której hasło okazało się nie tylko interesujące, ale też bardzo zabawne. Laureatka otrzymała wartościowy rower, w sam raz na wiosenne przejażdżki. Obecnie trwa druga edycja konkursu, więc zapraszamy wszystkich Klientów do zabawy.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama